Bu kadar ağırlıkla nasıl uyunur ?

Evet ilk bakışta kilonuza göre 6 veya 10 kilo gibi ciddi bir ağırlıkla uyumak zor görünebilir fakat Quility Battaniye® birbirinden bağımsız ve eşit karelerden oluşmaktadır. Ağırlık her kareye eşit olarak dağıtıldığından vücudunuzun tek bir bölgesine aşırı yüklenme olmayacaktır. Tüm noktalara eşit basınç uygulanacağından rahat bir uyku sağlamaktadır. 

Nasıl Kullanmalıyım ?

Quility Battaniye®  iç battaniye ve kılıfı olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.

İç battaniye, hipoalerjenik ve non-toksit raporları bulunan plastik granüllerle doldurulmuş, 100 % pamuklu kumaştan;

Kılıfımız özel olarak yumuşatılmış, tüylenme önleyici iç yüzey kaplamalı, 80 % pamuk 20 % polyester kumaştan imal edilmiştir.

Quility Battaniye®  için özel olarak üretilen kılıflarımız rahatlıkla sökülüp yıkanabilmektedir.

Ağırlığı veren madde nedir , sağlığa zararı var mıdır ?

Quility Battaniye® , içinde kullanılan malzeme "Food Contact Declaration" belgesine sahip, hipoalerjenik ve nontoksit maddeden üretilmektedir.

Sağlığa ve doğaya hiçbir yan etkisi yoktur. Özel olarak güçlendirilmiş dikişlerle kapatılan iç battaniyemiz, ağırlığı sağlayan granüllerin dışarı çıkmasına imkan vermemektedir.

Kullanıcı zoru ile ulaşılabilecek dolgu maddesi, yiyecek değildir, yutulmamalıdır. 3 yaş altı çocuklardan uzak tutulmalıdır. Yutulması durumunda acil olarak doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Benim için en iyi beden hangisi ?

Derin basınç terapisine dayanan Quility Battaniye® ’lerinden en iyi sonucu almanız için vücut ağırlığınızın 1/10 u kadar gelen bedenimizi tercih etmelisiniz. 

Quility Battaniye ile yattığımda terler miyim ?

Öncelikli olarak bilinmelidir ki , ağırlıklı bir battaniyenin kullanım amacı ısınmak değildir, Sağlığınız ve rahatlığınız için , Quility Battaniye® içi 100 % pamuklu kumaştan , kılıfı özel yumuşatılmış kumaştan imal edilmiştir.

Kılıflı kullanımlarda kışın sıcacık bir uyku uyuyacağınıza şüphe yoktur. Yaz aylarında, kılıfsız kullanım önerilmektedir. Kısa bir zaman içinde , yaz ve kış aylarında kullanılmak üzere alternatif kılıflarımız satışa sunulacaktır.

Quility Battaniye® tek renk olarak mı satılıyor ?

Quility Battaniye® başlangıçta tek renk olarak , özel çantasında halkımızla buluşturulmaktadır. Kısa bir süre içinde , değişik renk ve desenleri satışa sunulacaktır.

Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşabilirim ?

Her türlü soru ve görüşleriniz bizim için önemlidir. 

Mesai saatleri içinde ofis telefonlarımızdan ve whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır.